ellaspiedevas.lv

Visefektīvākie eļļošanas līdzekļi pasaulē. Klientu atsauksmes un pieredze

Pēc pavadzīmes saņemšanas ar Tevi sazināsies Prologs darbinieks, lai vienotos par ērtāko saņemšanas veidu jebkurā Latvijas vietā. Piegādes izcenojumi Latvijā ar jebkuru no piegādes veidiem: 5,00 EUR

Piegādes opcijas:

Piegāde uz Omniva pakomātu. Piegāde uz Omniva pakomātu ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Prolong noliktavā.

Piegāde uz DPD Pickup punktiem. Piegāde uz kādu no DPD Pickup punktiem ir iespējama tikai gadījumā, ja veic priekšapmaksu. Apstiprinot pasūtījumu, izvēlies sev tuvāko pakomātu. Īsziņā uz norādīto telefonu saņemsi pakomāta atvēršanas kodu. Sūtījums pakomātā glabājas 7 dienas. Ja neizņemsi sūtījumu līdz glabāšanas termiņa beigām, tas atgriezīsies Prolong noliktavā.

Piegāde uz Latvijas pasta nodaļu. Pasūtītā prece tiks piegādāta uz Tev tuvāko pasta nodaļu. Kad sūtījums būs pienācis pasta nodaļā,  saņemsi paziņojumu SMS vai papīra formātā. Sūtījuma glabāšanas laiks – viens mēnesis, skaitot no tā saņemšanas dienas pasta nodaļā. Maksa par sūtījumu glabāšanu pasta nodaļā virs 11 diennaktīm – saskaņā ar AS Latvijas pasts cenrādi.

Piegāde uz vēlamo adresi ar kurjeru. Lai kurjers varētu piegādāt sūtījumu, noformējot pasūtījumu, obligāti pievieno sava tālruņa numuru. Tiklīdz sūtījums būs pienācis, ar Tevi sazināsies kurjers, lai vienotos par piegādes laiku. Ja piegādi īstenot nebūs iespējams, sūtījums tiks nosūtīs uz tuvāko pasta nodaļu. Tev tiks nosūtīts paziņojumu par sūtījuma pienākšanu, uz kuru pamatojoties varēsi to saņemt sūtījuma paziņojumā norādītajā pasta nodaļā.

UZMANĪBU! Saņemot pasūtījuma apstiprinājumu, lūdzam rūpīgi pārbaudīt visu informāciju. Saņemšanas adreses vai piegādes veida maiņa pēc sūtījuma izsūtīšanas ir maksas pakalpojums (maksa par piegādi atkarīga no jaunā izvēlētā piegādes veida). Ja pasūtītās preces nav iespējams izsūtīt no noliktavas vienā sūtījumā, tās tiks izsūtītas vairākos sūtījumos, bet pasta izdevumi tiks iekasēti tikai vienu reizi. Izvēloties sūtījuma piegādi ar kurjeru, preces tiek piegādātas tikai līdz ēkas ārdurvīm. Tādēļ lūdzam parūpēties par preces tālāko piegādi (piemēram, uznešanu dzīvoklī) pašiem.

Piegāde ārpus Latvijas. Sūtījumi tiek piegādāti uz noteiktām Eiropas Savienības (ES) valstīm. Diemžēl mēs nevaram nodrošināt piegādi ES valstīm, kas nav norādītas valstu izvēlnē, kā arī uz valstīm ārpus ES.

Cik ilga ir piegāde? Kad pasūtījums būs izpildīts, Tu saņemsi paziņojumu ar paredzamo piegādes datumu, piegāde Latvijā, Lietuvā, Igaunijā ir 5-8 darba dienas, uz pārējām ES dalībvalstīm 8-14 darba dienas. Lietotāja kontā ir iespējams pārbaudīt sava pasūtījuma statusu. Lūdzam ņemt vērā, ka mēs darām visu iespējamo, lai piegādātu pirkumu paredzētajā laika periodā, tomēr nosūtīšanas un piegādes laiki ir tikai aptuveni aprēķini un tie netiek garantēti.

Svarīgi!

Pircēja pienākums, saņemot preci, ir vizuāli novērtēt preces ārējo iepakojumu kurjera klātbūtnē, kā arī to, vai nav redzami iepakojuma vai preces vizuāli defekti, pirms pavadzīmes parakstīšanas. Pircējam ir tiesības atteikties pieņemt preci, ja tiek atklāti defekti. Par minēto faktu nepieciešams nekavējoties informēt pārdevēju, lai veiktu bojātās preces maiņu.

* Brīvdienās un svētku dienās piegāde nenotiek!

Sazinies ar Prolong pārstāvi, ja neatrodi iespēju nokomplektēt pasūtījumu mājaslapā www.prolong.lv vai neesi drošs par standarta iegādes iespēju atbilstību Tavām prasībām.

Shopping cart close